Zvíře a strach

Máte taky rádi tak moc zvířata jako já? Popravdě já jsem na zvířata úplně skvělé naladěná, protože mám doma pejska. Pes je přítel člověka. Myslím si, že zvíře by mělo být úplně v každé domácnosti, protože zvířata jsou fajn. Já mám ráda zvířata od malička, a to mi zůstalo. Když je doma zvíře, ať už jakékoliv, tak rozhodně se tím člověk necítí tak sám. Alespoň já to tak mám. Zvířátka jsou velmi přítulná. Samozřejmě nemyslím třeba zrovna hady, protože na ty jsem úplně vysazená. Taková milovnice zase nejsem, abych doma měla hada, to bych rozhodně nesnesla. Ani nějaké pavouky, brouky.

Kniha a pes

Mám ráda psi nebo kočky. Samozřejmě každý člověk si přijde na své. Můj kamarád má doma 16 hadů, popravdě jsem se zhrozila, když jsem k němu přišla domů. Kamarád totiž zpravuje auta, a já jsem svoje auto zrovna potřebovala zpravit. Pozval mě k němu domu. Dopadlo to tak, že před brankou na mě čekal obrovský pes, který hrozně štěkal. To byla první překážka, kterou jsem musela zdolat. Kamarád mi říkal, ať rychle proběhnu, jenomže pes letěl za mnou a já se kvůli tomu zastavila, a pes do mě žduchl tak, že jsem hned u nich na dvoře spadla. Vešla jsem do domu a tam hned v akvárii na mě čekal had.

Kočka

Nemohla jsem se na to ani podívat. Had samozřejmě začal syčet. Kamarád mi říká, vidíš jak tě krásně zdraví, a já se začala smát. Popravdě jsem ale byla úplně zděšená. Doma ještě měl chameleona, kočky. Ty kočky byly pozitivní než ta ostatní havěť. Naštěstí jsem z jeho domu vyšla celá a zdravá, takže vše dopadlo dobře, a auto jsem měla také zpravené. Všechno dopadlo dobře, ale příště raději už do jeho domu nebudu vůbec vstupovat. Jak se člověk u někoho necítí, tak je to špatně. Ale chápu, že on je milovník hadů, tak když je takhle spokojený, tak je to fajn. Já z hadů mám velký respekt, takže kámoše úplně obdivuji. Já bych se doma bála, kdybych doma měla to, co on.