V čem vozit holčičku?

Vytoužené dvě čárky na testu znamenají jediné – budete rodiče. Některé páry si přejí holčičku, jiné chlapečka, ale v konečném důsledku se stejně všichni shodnou na tom, že jde jen o to, aby bylo miminko zdravé. Všechno ostatní je podružné. Jsou sice rodiny kde mají několik dětí a všechny jsou jednoho pohlaví, ale rodiče jsou nejšťastnější že je netrápí žádné zdravotní potíže. Podvědomě si prý ženy přejí více holčičky a muži chlapečky a někdy to tak skutečně je. Takže pokud jste chtěli holčičku a nakonec se jí dočkáte, možná budete chtít nakupovat výbavičku co nejdříve. Kdy se do toho pustit? Pokud je všechno v pořádku a miminko se vyvíjí jak má, ženy většinou chodí nakupovat okolo 20. týdne těhotenství.

fialový kočárek

Pokud je to vaše první dítě, nejspíš nemáte vůbec nic. Někdo začíná výběrem oblečení, někdo nadšeně začíná vybavovat pokojíček, a někdo řeší hlavně kočárek. Právě kočárek je velmi důležitý v prvním roce života. Miminko potřebuje být chráněno před nepříznivým počasí, což je v jeho případě horko, chlad, sníh, déšť i vítr. Miminko ochrání kočárek s hlubokou korbou, která by měla být natolik velká, aby se do ní vešlo miminko i se zimním fusakem.

růžový kočárek

Chcete výbavičku do barvy?
https://www.promrnousky.cz/clanky/vybavicka-pro-miminko ?
Jestli jste tak nadšení z toho že budete mít holčičku, můžete nakupovat výbavičku do barev. Pro holčičky je typická růžová, fialová a červená. Některé maminky chtějí mít holčičku v růžovém a tak chtějí koupit i růžový kočárek. To v dnešní době samozřejmě není problém, protože na trhu je opravdu velký výběr dětského zboží, a samozřejmě i kočárků. Ten byste měl vždycky vybírat osobně, protože jedině osobní prohlídkou zjistíte jestli na vás není příliš těžký, jestli vám vyhovuje výškově, zda má všechno příslušenství které chcete a nebo zda se dá snadno složit a rozložit.
Pozor! Pokud budete s kočárkem čato jezdit autem, zkuste si jej do auta vložit – jedině tak koupíte kočárek který se vám vejde do kufru.