Sociální sítě a reklama

Vždycky jsem měla na mysli to, že kdybych podnikala, že bych se opravdu hodně snažila, protože mám takové nemilé zkušenosti se svým bývalým partnerem, který podnikal v automobilovém průmyslu a zkrachoval, což byla pro nás katastrofa. Ani nevíte, jak moc mě to bolelo u srdce, protože přítel z toho byl půl roku opravdu hodně nešťastný. A byl nešťastný hlavně z toho důvodu, že se úplně styděl a já se mu tedy vůbec nedivím. Protože si také vzpomínám, jak můj přítel mi stále dokola opakoval, že s podnikáním má velké zkušenosti, takže se prý nemusím vůbec obávat toho, že on by zkrachoval nebo by měl nějaké problémy v podnikání.

Online marketing je důležitý.

Jenomže přítel si vůbec hned proklepl jednu svou účetní, a to byl asi právě ten kámen úrazu. A také svou asistentku, která mi přišla už od pohledu divná. Bohužel ony zabezpečily špatně internetové stránky, takže reklama potom se nějak poškodila a uškodila také celkově přítelově firmě. Všechno vypadalo opravdu katastrofálně. Dokonce i já jsem si říkala, jestli tohle neudělal nikdo schválně, protože všechno bylo takové podezřelé a divné. Přítel totiž chtěl mít opravdu skvělou reklamu na tik toku a také na Pinterestu. Všechno se mu dařilo, ale bohužel po několika měsících se to nějak zvrtlo.

Sociální sítě hýbou světem.

Nějak špatně se udělala reklama na Pinterest a reklama na tik tok. Takže vůbec nevíme, jestli to někdo udělal schválně nebo jestli to byl omyl. Nakonec se ukázalo, že šlo bohužel o omyl. Takže tady vidíte, že i nepěkný omyl může způsobit hrůzu a konec podnikání. A kvůli reklamě na sociálních sítích se může stát něco hrozného, co bohužel už nevrátíte zpět. A proto si dejte záležet na tom, abyste znali informace o PPC reklamě na TikToku a také o PPC reklamě na pinterestu, protože je to hojně využívané. A mě se tik tok a pinterest opravdu moc líbí, protože jsou to velmi pěkné příležitosti, jak si vydělat peníze nebo jak ukázat svou firmu.