Maximální komfort při koupání


Mít doma bazén už není jen pro bohaté
Spousta lidí se vydává během léta na koupaliště. Někdo chodí do rybníka, ale naprostá většina lidí se vydává na koupaliště, kde je zaručená čistá voda a kde najdete i nějaký ten stánek se zmrzlinou. Užít si horké léto na koupališti je ideální možnost, tak proč ji nevyužít? Jenže koupaliště samozřejmě praskají ve švech, a tak kdo má možnost, koupí si spíše bazén pro domácí použití. Mít doma bazén je daleko lepší z mnoha důvodů, protože nemusíte nikam chodit a hlavně budete mít jistotu že voda je skutečně zdravotně nezávadná.

schody do bazénu

Pokud se rozhodnete si koupit domů bazén, vyberte si určitě kvalitní plastový bazén, ideálně zapuštěný. Kromě toho že zapuštěný bazén lépe vypadá, se snáz čistí. A právě čištění bazénu nejen pomocí bazénového vysavače, ale i pomocí bazénové chemie, je opravdu stěžejní pro to, aby voda ve vašem bazénu byla 100% čistá a vy nemuseli mít strach se v něm koupat. Další výhodou zapuštěného bazénu je možnost zastřešení.

Už jste si zapuštěný bazén objednali? Pokud si ho budete instalovat sami, budete muset připravit dostatečně velký otvor, do kterého se bazén usadí. Jakmile bude bazén hotový, čeká vás úprava okolí. většina lidí si okolo bazénu dává dlažbu, která je snadná na údržbu a poskytne vám pohodlí. Pokud budete mít zapuštěný bazén s upraveným terénem, můžete si nechat udělat nejlevnější zastřešení bazénů. Díky zastřešení

  1. se zvýší bezpečnost v okolí bazénu
  2. bude snazší údržba bazénu

holka bazén

Zastřešit bazén je možné několika způsoby. Pokud chcete mít bazén zastřešený, rádi vám připravíme řešení přímo pro vás na míru. Když budete mít bazén se zastřešením, pokud nebudete v jeho blízkosti, můžete ho jednoduše zatáhnout, a nebudete se muset bát že vám do vody spadne dítě nebo třeba kočka. Když už chcete mít doma bazén, rozhodně byste na zastřešení neměli zapomenout.