Kratom pomáhá od bolesti a budete se díky němu i lépe soustředit, s dávkováním to nepřehánějte!


Znáte kratom? Jde o strom, který je znám hlavně v Asii, kde se také listy kratomu využívají již dlouho pro léčebné účinky. Proč ho můžete užít také?

Kratom pomáhá od bolesti a budete se díky němu i lépe soustředit, s dávkováním to nepřehánějte!

Kratom je předmětem mnoha různých diskuzí a debat a dokonce se již nějakou dobu usiluje o to, aby se zařadil na seznam zakázaných látek, stejně jako například marihuana a to také vyvolává řadu otázek. Stejně jako v případě konopí, jde ale o produkt přírody, který může pomáhat, léčit ale může se i zneužít jako droga. Kratom je strom, sbírají se jeho listy, které se suší a dále zpracovávají. Kratom může mít několik barev, dle barev a zpracování se liší účinky jednotlivých druhů. Kratom si nemohou vynachválit lidé s chronickými potížemi, kteří jej využívají hlavně proto, aby se zbavili úporných bolestí a to přírodním způsobem bez léků. Oblíbený je ale i mezi tvrdě pracujícími lidmi nebo studenty, kteří potřebují energii. V Asii jsou listy kratomu využívány i pro jiné léčebné účinky.

zelený prášek kratom

Chcete ho zkusit? Proč ne, ale s mírou

Kratom se dá velmi lehce zneužít, při překročení dávkování ho lze užívat jako drogu, jeho účinky se mohou srovnávat s účinky kokainu a jiných drog, právě proto je třeba užívat jej s velkou obezřetností. Díky tomu, že je kratom na našem trhu zcela volně dostupný, mohou ho snadno zneužít například mladiství. Pro ty, kdo ale věří v sílu přírody, chtějí kratom zkusit a budou se držet doporučeného dávkování, je kratom šancí, jak zlepšit svůj zdravotní stav. Navíc nejenže působí proti bolestem, dodává hodně energie. Zajímavostí jistě je, že kratom patří ke kávovníkům. Jeho účinky jsou ale mnohem silnější, než káva, energie vám tedy dodá mnohem více a napomůže vám se i lépe soustředit při práci nebo učení.

šálek a kniha

V jaké formě ho užívat?

Usušené a nadrcené listy jsou k dostání ve formě prášku, ze kterého si lze připravit nápoj. Pokud ale během dne nemáte možnost si připravit nápoj čerstvý, budou se vám jistě mnohem lépe užívat tablety. Kratom tablety kratompower.cz lze užít kdykoliv během dne, ovšem vždy se doporučuje užít kratom již ráno pro dodání energie, která pak vydrží. I v případě tablet je však nutné dbát na doporučené denní dávkování a dávku nikdy nepřekračovat.