Kdo vám přestěhuje vestavěnou skříň a kuchyň


Představte si, že jste si nechali před několika lety zhotovit v rodinném domě na míru kuchyňskou linku a vestavěnou skříň, a po neshodách se spolumajiteli domu jste nuceni objekt prodat. Rozdělíte si poměrovým dílem zisk z prodeje a dohodnete se i na rozdělení vnitřního vybavení. Zakoupíte byt nebo rekreační chatu celoročně obyvatelnou, ale chcete si z domu odvézt vestavbu na míru i kompletní kuchyň. V tu chvíli ovšem narazíte ve své mysli na problém, který vás poněkud zneklidní, protože si uvědomíte, že jde o nábytek montovaný, poměrně rozsáhlých rozměrů, a že si sami netroufáte jej demontovat, natož pak jej znovu smontovat a nainstalovat na novém místě.

vestavěná skříň

Nevěšte hlavu! Oslovte firmu stěhování v Praze, která tyto činnosti provádí poměrně běžně. Sice možná ne každý den, ale již se s něčím podobným setkala. Rozmontovat celou kuchyň a uvést ji do provozu padesát kilometrů odtud, není jen tak a amatérští kutilové se tu mohou setkat s řadou obtížných kroků, například s vyměřením a zavěšením horních skříněk, s přizpůsobením linky jinému rozměru kuchyně, s různými přířezy desek, s instalací odpadů, vodovodní baterie atp.

moderní kuchyně

Vestavěné skříně na míru mohou vyžadovat také přířezy, bude možná nutné takto upravit vnitřní uspořádání i posuvné dveře a hlavně zajistit, aby byly dveře plně funkční.

Nemějte však obavy, stěhováci nejsou dnes jen hromotluci, co umí pouze nosit těžká břemena, muí mít také „pod čepicí“ a musí si umět poradit i s těmito složitějšími operacemi. Mimochodem, stěhováci také stěhují velmi těžká a velká břemena, přestěhují i stroje a vybavení dílen, a k tomu jsou zapotřebí velmi specifické pomůcky a pracovní postupy.

A jedna rada na samý závěr: Objednávejte zakázku u stěhovací firmy včas, nejlépe alespoň v měsíčním předstihu, stěhovací firmy mívají mnoho zakázek a stěhování na poslední chvíli by vám nemuselo vyjít.