Jak zvýšit testosteron i bez předpisu


Jak podpořit tvorbu testosteronu bez předpisu Army nutrition, tedy aniž bychom museli chodit k lékaři a žádat jej o nějaké ampule s farmaceutickými výrobky z laboratoří? Odpověď na tuto otázku je docela jednoduchá, jen se ji budeme snažit obšírněji vysvětlit.

ženšen kořen

Zvýšit testosteron lze teoreticky mnoha způsoby, ovšem pokud si vybereme ten nejpřirozenější, bude také nejvíce přínosný a odpadnou u něj vedlejší účinky. Co tím máme na mysli?

Adaptogenní bylinky – adaptogen je rostlina, která v lidském organismu nastoluje ztracenou hormonální rovnováhu, ta bývá nejčastějším následkem z prapůvodní příčiny ztráty testosteronu, a sice z důvodu stresového vypětí. Stres zvyšuje zcela logicky hladinu stresových hormonů, a pokud je forma stresu chronická (stresujeme se prakticky kvůli něčemu každý den), pak je hormonální nerovnováha nasnadě. Bylinky dovedou zvýšit testosteron zcela optimálním a přirozeným způsobem, takže i lépe zvládáme stresové situace, ale hlavně udržujeme organismus v režimu správného fungování. A co víc, na adaptogeny nepotřebujete lékařský předpis, protože při správném dávkování se vám vyhnou vedlejší účinky.

ženšen list

Adrenální únava – jestliže je hormonální nerovnováha dlouhodobá, v řádu měsíců až let, dojde k vyčerpání nadledvinek a k adrenální únavě. Ta se projevuje zrychleným stárnutím, takže muži ve čtyřiceti až padesáti letech mohou vypadat na šedesát, a další proces stárnutí se tím ještě více urychlí, proto se mohou dožívat i poměrně nízkého věku. Prvními známkami zrychleného stárnutí jsou šediny, tuk na břiše, vypadávání vlasů, ztráta pružnosti pokožky (vrásky), zhoršení zraku, zkažené zuby, a později i problémy s vnitřními orgány, zejména v souvislosti s trávením a krevním oběhem.

Nač tedy rychle stárnout, když nemusíme, mimochodem, víte, že lidské tělo se může dožívat i tisíce let? Jen vědět, jak na to a jak správně žít.