Jak si představujete sexy boty


Kdybychom vypsali anonymní anketu, jak si představujete sexy boty https://www.botish.cz/, někteří z vás by možná jen tak z recese odpovídali záměrně ve zcela opačném módu. Možná byste si z ostatních chtěli vystřelit a dát najevo, že na botách přece není nic sexy, že je to pouhý výrobek obuvnického průmyslu, takže byste k sexy botám zařadili docela obyčejné Conversky nebo trekové boty pro horolezce či dokonce pracovní bagančata do strojírenského provozu.

sexy dívka

Jestliže se však zaměříme na tento fenomén z jiného úhlu pohledu, budeme celou problematiku vnímat zcela odlišně. Ve hře je totiž ženské chodidlo, jeho anatomie, kterou mnoho odborníků i zástupců běžné populace považuje za naprosto dokonalý výtvor nějakého špičkového architekta, který rozumí tělesným funkcím a má i estetické cítění.

sexy boty

Ženská chodidla jsou právem vnímána za osmý div světa a je to navíc velmi smyslný erotický symbol a zároveň perfektní erotogenní zóna. Jemnými dotyky a masážemi chodidel lze u citlivých žen vyvolat nesmírné sexuální vzrušení a někdy i hluboký orgasmus, a muži, kteří si to uvědomí, jsou ve výhodě. Velmi rádi také sexy boty z ženského chodidla vyzouvají a těší se z toho, jak nádherně vykreslují jejich tvary. Sexy bota je obdařena vyšším podpatkem a její konstrukce je zhotovena tak, aby především sváděla zdůrazněním krásy tvarových proporcí kotníku, paty, nártu a prstů, z toho důvodu jsou také za sexy boty považovány páskové sandály a model Pleaser, posazený na platformě, kde vynikne každý detail chodidel naprosto dokonale.

Obuje-li si žena boty Pleaser, je to něco, jako kdyby řekla: „Pojď, chi tě, chci se s tebou milovat, svlékni mě, vyzouvej střevíčky a kochej se mými chodidly. Užij si je se vším všudy, co k nim patří.“ A že si muži dovedou užít ženských chodidel, jistě není třeba sáhodlouze popisovat, protože tato část těla patří v mužské části populace k těm nejoblíbenějším.