Cestujete do zahraničí?

Chorvatsko, země oblíbená
Chorvatsko je od nás vzdálené jen pár hodin jízdy autem. To je jeden z hlavních důvodů, proč se sem tak rádi Češi vrací. Najdeme tu krásné památky, nádhernou přírodu a čisté pláže, což jsou další důvody pro to sem alespoň jednou za život jet. V posledních letech si lid
é sice mohli dovolit i dražší dovolené někde https://portal.mpsv.cz/eures/podminky/chorvatsko/ dál, ale Chorvatsko je srdcovou záležitostí mnoha lidí i v současnosti. Chorvaté jsou tu na Čechy zvyklí, a tak není problém se tu domluvit česky. A to je veliké plus.

ostrov dubrovnik

Někteří lidé jsou tu jako doma, protože sem jezdí každý rok nejen v létě, ale i v zimě. Část lidí si to tu zamilovala natolik, že si zde kupují různé plážové domky, a tak mohou trávit dovolenou v soukromí. Chorvatsko nemovitosti na prodej nabízí na celém svém území. Většinou narazíte na nabídky prodeje apartmánů, které jsou turisty tolik vyhledávané. Pro mnoho lidí je liší si pronajmout celý apartmán pro sebe a moct si i něco malého uvařit, je to takový malý byt u moře. A proto jsou apartmány oblíbené – dojdete z nich na pláž za pár minut a stojí zhruba stejně jako menší byt v Praze.

  • Proč si vybrat apartmán?

Apartmánové domy se staví stále, protože jde o oblíbené bydlení u pláže. Z bytu máte výhled na moře, můžete pozorovat krásné západy slunce a užijete si spoustu koupání v moři, protože do něj dojdete opravdu velmi rychle – byty jsou vzdáleny od moře jen pár metrů. Moderní apartmány poskytují dodatek soukromí a vysoký komfort – jsou vybaveny venkovními žaluziemi a klimatizací, takže tu přímořská horka zvládnete o něco lépe.

pláž u moře

Tyto apartmány jsou velmi vyhledávané mezi lidmi, kteří hledají investiční nemovitost někde u moře. Protože do Chorvatska se dá dojet autem, je tu i lepší možnost kontroly pronajímaného bytu. Jestli chcete pronajímat svůj zahraniční byt u moře, máte nejvyšší čas se po nějakém začít poohlížet.